Profesjonalny sklep jeździecki

do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Szybki kontakt

Sklep jeździecki - Kraków

ul. Jana Dekerta 18

30-703 Kraków

sklep@horse-trade.pl

Internetowy sklep jeździecki

tel. 12 357 67 77

tel. 728 950 096

internet@horse-trade.pl

Witaminy i suplementy dla koni stosuje się wówczas, gdy pasza nie dostarcza wystarczającej ilości witamin i minerałów. Takie sytuacje występują najczęściej wtedy, gdy organizm konia jest obciążony (np. treningami do zawodów lub ciążą) lub po wzmożonym, długotrwałym wysiłku. Oferujemy witaminy dla koni od wiodących producentów takiego asortymentu - marek: Cavalor, Hoeveler, Foran, Over Horse, Pokusa Horse Line, St. Hippolyt i wielu innych. Suplementy dla koni mogą być w formie elektrolitów, koncentratu, batonów, mieszanki paszowej lub wielu innych.

Jakie są inne przykłady sytuacji, gdy warto stosować witaminy i suplementy dla koni? Również w przypadku zwierząt w okresie wzrostu i rozwoju, koni w okresie startów w zawodach sportowych lub rekreacyjnych, a także u klaczy karmiących. Suplementy dla koni mogą być również wsparciem w trakcie leczenia i rekonwalescencji po lub w trakcie chorób układu pokarmowego, oddechowego i innych schorzeń. Ponadto również poprawiają ogólną kondycję konia i jego zdrowie, dlatego warto je stosować prewencyjnie.

Witaminy dla koni dzielą się ze względu na formę: mogą być to witaminy w płynie, proszku, pelletu i inne warianty. Tego rodzaju produkt można również podzielić ze względu na wiek i aktywność konia - na rynku dostępne są witaminy dla koni starszych, witaminy dla koni sportowych, ciężarnych i karmiących oraz wiele innych.

Witaminy CAVALOR Pow'redPerformance 5000ml

Witaminy CAVALOR Pow'redPerformance 5000ml

Producent: Cavalor
Cena: 452,00 zł

Na zamówienie

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl